Statek Bernard na Facebooku
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Tradiční řemesla našim dětem

Tradiční řemesla našim dětemDatum konání:
21.5.2016

Tradiční řemesla našim dětem  21. 5. 2016 od 11 do 17 hodin -  nevšední dětský den 

Po celý den jsou pro děti připraveny řemeslné dílničky, v nich si mohou vyzkoušet svou zručnost a odnést si vlastnoručně vyrobený suvenýr na památku. Prvních 240 dětí, které dorazí na Statek, získá řemeslnou dílničku zdarma jako dárek! 

Připravili jsme pro Vás tyto dílničky: zdobení perníčků, výroba mýdel, výroba vonných svící, ražba mincí, truhlárna, mandaly, batikovaná přání, pedig, smaltování lžiček, vypalování do dřeva, broušení skla, svíčky z včelího vosku

Náš neposedný skřítek Kapík si pro dětské návštěvníky připravil celé pásmo soutěžních stanovišť. Přijďte a vyhrávejte! 

Speciální novinkou pro letošní rok je Malý jarmark. Přijďte podpořit malé tvořivé řemeslníky, kteří půjdou s kůží na trh a budou nabízet své vlastní výrobky. 

Ochutnávejte tradiční dobroty, nakupujte na našem řemeslném jarmarku, obdivujte zvířátka ze statku, poučte se v Centru řeky Ohře, kochejte se výstavou Kouzlo batiky nebo se bavte kouzelnickými kousky a dětským divadlem!  To vše na akci Tradiční řemesla našim dětem! 

Program:

11:00 zahájení

11:05 Veselá netradiční dudácká kapela Švandabanda

12:00 Kouzelnické vystoupení

13:30 Hudební divadélko DINO – Cestovatel Kompásek a spol. – písničky z oblíbených CD

14:30 Kouzelnické vystoupení

15:30 divadelní představení ZŠ Královské Poříčí

16:15 Veselá netradiční dudácká kapela Švandabanda

Vstupné zdarma.

ZIVY_KRAJ.jpg

P5178638.JPG P5178672.JPG P5178704.JPG
P5194584.JPG P5194602.JPG P5194618.JPG
P5194648.JPG P5194647.JPG P5194652.JPG

Napsali o nás
L.Slavíková
Dobrý den přeje L.Slavíková a děti :-). Posíláme veliké poděkování ze srpnového pobytu u Vás. Děti stále vzpomínají na výlety po okolí a statek samotný:-) s milými lidmi a úžasným prostředím :-). Děkujemeze srdíčka panu Vedoucímu Karlovi a posíláme pár foto pro zasmání a veselý den :-). s láskou zdraví L.S.

Jihočeši - písečáci
.....nečekal jsem, že uprostřed důlních hrůz,najdeme takovou oázu poklidu. Posílám pár fotek z našeho pobytu u Vás a děkujeme za přístřeší v romantickém prostředí .....

Ondra Štos
Rád bych vyjádřil svoji maximální spokojenost s ubytováním na statku Bernard. Obýval jsem pokoj číslo 1. Jeho vybavení přesně vyhovovalo mým potřebám, pokoj byl čistý a pohodlný. Ve srovnání s konkurencí na Sokolovsku poskytujete za příznivou cenu pohodlnou nevrzající postel, horkou vodu bezprostředně po otočení kvalitní vodovodní páky, dostatečně velký nevrzající sprchový kout, topení po otočení ventilu, dostatek odkládacího prostoru, parkoviště zdarma, možnost přikoupení snídaně (než automatický švédský stůl),… na hotelech spím velmi často, takže mi věřte, toto není bohužel samozřejmostí. Pro další mé návštěvy Vašeho kraje budete vždy mnou upřednostňovaným i doporučovaným hotelem. Děkuji Vám i personálu za připravení nečekaného zážitku, který by měl být standardem, reprezentujícím ubytovací služby po celé republice. Ať se Vám i nadále daří, držím pěsti.
Napsali o nás
Školní balíček

Byl to opravdu nezapomenutelný den. Výlet všem rozhodně doporučujeme, rádi na něj budeme vzpomínat a těšíme se, že si příště vybereme jiný "školní balíček", kde nás čekají další skvělé možnosti, které statek Bernard v Královském Poříčí nabízí.
žáci Základní školy Sokolov, Křižíkova 1916 ( osmička)
Básnička od dětí Výlet na Bernard

Napsali o nás
Svatební recenze

Dobrý den,
chtěli bychom Vám moc poděkovat za úžasnou svatební hostinu. Jídlo i dekorace byly perfektní a personál úžasný! Vůbec jsme netušili co se všechno a v jakém sledu má odehrávat a slečna, která nás obsluhovala byla naprosto profesionální a vstřícná a decentně nám napovídala co a jak... Všude budeme jen a jen chválit.

Děkujeme
Dominika a Pavel Staškovi


Chtěli jsme moc poděkovat za krásnou svatbu, moc hezky se o nás všichni starali, byli milí, ochotní, prostory byly nádherné, budeme na Vás pět chválu, kudy budeme chodit. A pochopitelně děkujeme za svatební pokoj, bylo to fakt úžasný. Ještě jednou velký dík.

Lenka a Martin

Napsali o nás
Prodloužený víkend
Na Statku Bernard jsme s manželem prožili krásný prodloužený víkend. Absolvovali jsme kurzy řemesel a navštívili řemeslné obchody. Moc se nám u Vás líbilo, jídlo i ubytování bylo na vysoké úrovni. Rádi k Vám pošleme naše známé a určitě se k Vám za čas zase vrátíme. Děkujeme. Drahomíra Urbanová

Přejít do e-shopu
Was Andere über uns sagen
Pobytové balíčky

Einen guten Tag wünscht L. Slavíková mit Kindern :-) Ein großes Dankeschön für den August-Aufenthalt bei Ihnen! Die Kinder denken noch immer zurück an die Wanderungen in der Umgebung und an den Gutshof :-) mit den netten Leuten und der tollen Atmosphäre :-). Aus ganzem Herzen dan-ken wir Herrn Hausmeister Karl und senden ein paar Fotos zum Schmunzeln und für gute Laune :-). Mit Liebe, Ihre L. S.

Was Andere über uns sagen
Prodloužený víkend

Auf dem Gutshof Bernard haben wir mit meinem Mann ein wunderschönes verlängertes Wochenende verbracht. Wir haben Handwerkskurse absolviert und die Handwerkerläden besucht. Uns hat es bei Ihnen sehr gefallen, das Essen und die Unterkunft waren auf hohem Niveau. Gerne werden wir Sie unseren Bekannten empfehlen und kommen bei Ihnen bestimmt mal wieder vorbei. Vielen Dank, Drahomíra Urbanová

Přejít do e-shopu