Statek Bernard na Facebooku
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Aktivity > Okolí Statku Bernard > Město Sokolov

Město Sokolov


Zobrazeno 6 položek
 • Golf v Sokolově: kvalitní 18jamkové hřiště

  Na našem statku rádi přivítáme také golfisty. Ti si mohou zahrát na nedalekém 18jamkovém hřišti s parem 72, jehož celková délka je zhruba 6,5 kilometru. 

  Na kole
  Ano

 • Koupání v Sokolově: v létě moře, v zimě bazén

  V Sokolově, který je kousek od nás, si užijete skvělé koupání. Přímo ve městě najdete klasické koupaliště i krytý bazén a hned za Sokolovem pak úžasné přírodní koupaliště. 

  Pro děti
  Ano
  Koupání
  Ano

 • Kultura v Sokolově: divadlo, kino, koncerty i výstavy

  Zpestřete si svoji dovolenou a vypravte se do nedalekého Sokolova za kulturou. Tady jsou naše tipy. 

  Historie
  Ano

 • Sokolov

  Sokolov je od nás vzdálený jen čtyři kilometry. Mají tu hezký zámek, v němž je muzeum. Dozvíte se tu plno zajímavých věcí o přírodě a dějinách Sokolovska a také o historii hornictví v regionu.

  Pro děti
  Ano
  Na kole
  Ano
  Koupání
  Ano
  Historie
  Ano

  Koupaliště Michal. Zdroj: http://michal-sokolov.cz/
 • Sokolov: procházka po památkách

  Jaká místa navštívit, pokud vyrazíte na vycházku po Sokolově? Mezi nejznámější pamětihodnosti patří určitě zámek, kde sídlí muzeum. Praktické je, že kousek od zámku najdete i další památky. Které to jsou?

  Pro děti
  Ano
  Na kole
  Ano
  Historie
  Ano

 • Sokolovské muzeum: spatříte i mamutí kel

  V Sokolově mají pěkný zámek, v němž se nachází muzeum. Dozvíte se tu plno zajímavých věcí o přírodě a dějinách Sokolovska a také o historii hornictví v regionu. 

  Pro děti
  Ano
  Historie
  Ano

Zobrazeno 6 položek
Napsali o nás
L.Slavíková
Dobrý den přeje L.Slavíková a děti :-). Posíláme veliké poděkování ze srpnového pobytu u Vás. Děti stále vzpomínají na výlety po okolí a statek samotný:-) s milými lidmi a úžasným prostředím :-). Děkujemeze srdíčka panu Vedoucímu Karlovi a posíláme pár foto pro zasmání a veselý den :-). s láskou zdraví L.S.

Jihočeši - písečáci
.....nečekal jsem, že uprostřed důlních hrůz,najdeme takovou oázu poklidu. Posílám pár fotek z našeho pobytu u Vás a děkujeme za přístřeší v romantickém prostředí .....

Ondra Štos
Rád bych vyjádřil svoji maximální spokojenost s ubytováním na statku Bernard. Obýval jsem pokoj číslo 1. Jeho vybavení přesně vyhovovalo mým potřebám, pokoj byl čistý a pohodlný. Ve srovnání s konkurencí na Sokolovsku poskytujete za příznivou cenu pohodlnou nevrzající postel, horkou vodu bezprostředně po otočení kvalitní vodovodní páky, dostatečně velký nevrzající sprchový kout, topení po otočení ventilu, dostatek odkládacího prostoru, parkoviště zdarma, možnost přikoupení snídaně (než automatický švédský stůl),… na hotelech spím velmi často, takže mi věřte, toto není bohužel samozřejmostí. Pro další mé návštěvy Vašeho kraje budete vždy mnou upřednostňovaným i doporučovaným hotelem. Děkuji Vám i personálu za připravení nečekaného zážitku, který by měl být standardem, reprezentujícím ubytovací služby po celé republice. Ať se Vám i nadále daří, držím pěsti.
Napsali o nás
Školní balíček

Byl to opravdu nezapomenutelný den. Výlet všem rozhodně doporučujeme, rádi na něj budeme vzpomínat a těšíme se, že si příště vybereme jiný "školní balíček", kde nás čekají další skvělé možnosti, které statek Bernard v Královském Poříčí nabízí.
žáci Základní školy Sokolov, Křižíkova 1916 ( osmička)
Básnička od dětí Výlet na Bernard

Napsali o nás
Svatební recenze

Dobrý den,
chtěli bychom Vám moc poděkovat za úžasnou svatební hostinu. Jídlo i dekorace byly perfektní a personál úžasný! Vůbec jsme netušili co se všechno a v jakém sledu má odehrávat a slečna, která nás obsluhovala byla naprosto profesionální a vstřícná a decentně nám napovídala co a jak... Všude budeme jen a jen chválit.

Děkujeme
Dominika a Pavel Staškovi


Chtěli jsme moc poděkovat za krásnou svatbu, moc hezky se o nás všichni starali, byli milí, ochotní, prostory byly nádherné, budeme na Vás pět chválu, kudy budeme chodit. A pochopitelně děkujeme za svatební pokoj, bylo to fakt úžasný. Ještě jednou velký dík.

Lenka a Martin

Napsali o nás
Prodloužený víkend
Na Statku Bernard jsme s manželem prožili krásný prodloužený víkend. Absolvovali jsme kurzy řemesel a navštívili řemeslné obchody. Moc se nám u Vás líbilo, jídlo i ubytování bylo na vysoké úrovni. Rádi k Vám pošleme naše známé a určitě se k Vám za čas zase vrátíme. Děkujeme. Drahomíra Urbanová

Přejít do e-shopu
Was Andere über uns sagen
Pobytové balíčky

Einen guten Tag wünscht L. Slavíková mit Kindern :-) Ein großes Dankeschön für den August-Aufenthalt bei Ihnen! Die Kinder denken noch immer zurück an die Wanderungen in der Umgebung und an den Gutshof :-) mit den netten Leuten und der tollen Atmosphäre :-). Aus ganzem Herzen dan-ken wir Herrn Hausmeister Karl und senden ein paar Fotos zum Schmunzeln und für gute Laune :-). Mit Liebe, Ihre L. S.

Was Andere über uns sagen
Prodloužený víkend

Auf dem Gutshof Bernard haben wir mit meinem Mann ein wunderschönes verlängertes Wochenende verbracht. Wir haben Handwerkskurse absolviert und die Handwerkerläden besucht. Uns hat es bei Ihnen sehr gefallen, das Essen und die Unterkunft waren auf hohem Niveau. Gerne werden wir Sie unseren Bekannten empfehlen und kommen bei Ihnen bestimmt mal wieder vorbei. Vielen Dank, Drahomíra Urbanová

Přejít do e-shopu