------------------------------------------------ ------------------------------------------------ -----------------------------------------------

Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Novinky > Masopust - oslavy jídla

Masopust - oslavy jídlaDatum konání:
5.3.2022

Masopust – Oslavy jídla

v sobotu 5. 3. 2022 od 11 do 15 hodin

V 11 hodin se sejdou masky přímo na nádvoří Statku Bernard. Bude se nabízet drobné občerstvení, zvolíme krále Masopustu a oceníme nejnápaditější masky! Zúčastněte se také Vy! Přijďte v kostýmu, užijte si pravý venkovský karneval!

Nasajte s námi nezaměnitelnou atmosféru tradičních masopustních rejů, čeká Vás kulturní lidový program - muzika, divadlo, soutěže, na závěr slavnostně pohřbíme masopustní basu.

Jste zváni na jedinečné zabíjačkové hody! Starobylý masopustní jarmark, který pojímáme jako velkou oslavu jídla, bude nabízet vybrané uzeniny, sýry, perníky, domácí koláče, trdelníky a spoustu dalších dobrot!

Aktualizace 3.3. - zabijačkový raut je z personálních důvodů zrušen. Zabijačkové speciality se však budou nabízet i v restauraci. Dále bude možné si zakoupit balíčky sebou. 

Zabijačkový raut , aneb sněz na co máš chuťod 11 do 15 hod. bude v hodovní síni probíhat zabijačkový raut, kde budou samé vybrané speciality. Cena vstupenky je 190,-/1 osoba, děti do 4 let zdarma v doprovodu dospělého, děti 4 - 12 let - 99,-. V ceně vstupenky můžete volně vybírat z rautové nabídky po dobu setrvání v hodovní síni (v ceně vstupenky nejsou zahrnuty nápoje). 

Masopust na Statku Bernard 2022