------------------------------------------------ ------------------------------------------------ -----------------------------------------------

Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Novinky > Tradiční řemesla našim dětem

Tradiční řemesla našim dětemDatum konání:
18.5.2019

Tradiční řemesla našim dětem  sobota 18. 5. 2019 od 11 do 17 hodin -  Mámo,  já chci tvořit! Pojďme na Statek!

Po celý den jsou pro děti připraveny řemeslné dílničky, v nich si mohou vyzkoušet svou zručnost a odnést si vlastnoručně vyrobený suvenýr na památku. Prvních 140 dětí, které dorazí na Statek, získá řemeslnou dílničku zdarma jako dárek!

Připravili jsme pro Vás tyto dílničky:

zdobení perníčků, výroba mýdel, výroba vonných svící, ražba mincí, truhlárna, mandaly, veselé malování

Náš neposedný skřítek Kapík si pro dětské návštěvníky připravil celé pásmo soutěžních stanovišť. Přijďte a vyhrávejte, budete odměněni!

Přímo před vašimi zraky bude probíhat výtvarná soutěž Malý malíř. Pozorujte, jak vzniká obraz na zadané téma a hlasujte o ten nejlepší!

 Ochutnávejte tradiční dobroty, nakupujte na našem řemeslném jarmarku, obdivujte zvířátka ze statku, poučte se ve Fotomuzeu řemesel, kochejte se výstavou keramiky DDm Horní Slavkov nebo se bavte dětským divadlem!  To vše na akci Tradiční řemesla našim dětem!

 

 

 

 

 

 

Program

 

11:00

    zahájení

11:05

    Kapela Bád boys

11:45

    Kapíkovo divadélko Šup Lup – O zlaté rybce

12:30

    Pěvecká a recitační soutěž pro děti na mikrofon

13:30

    Kapela Bád boys

15:00

    Divadelní představení Lotrando a Zubejda ZŠ Královské Poříčí

15:30

    Kapela Bád boys

16:00

    Kapíkovo divadélko Šup Lup – O zlaté rybce

 

plakát Tradiční řemesla našim dětem

Zapojte své dítě do soutěže "Malý malíř 2019"

Statek Bernard zve všechny tvořivé děti! Statek Bernard vyzývá všechny prima rodiče – dopřejte svým dětem neobvyklý zážitek!

 Malujete rádi? Máte dobré nápady a fantazii? Chtěli byste své malířské umění prezentovat před lidmi a zároveň bojovat o krásnou cenu?

 Přihlaste se do soutěže Malý malíř, kterou pořádáme v rámci akce Tradiční řemesla našim dětem 18. 5. 2019

 Podmínky účasti:

 

  1. Malířská soutěž Malý malíř začne 18. 5. 2019 přesně v 11:30 na nádvoří Statku Bernard.
  2. Každému z účastníků bude přidělen malířský stojan a nabídnuty k využití malířské potřeby (papíry, barvy, štětce); je povoleno přinést si s sebou i potřeby vlastní.
  3. V rámci slavnostního zahájení bude oznámeno společné téma pro všechny zúčastněné.
  4. Soutěžící začnou tvořit.
  5. U každého malířského stojanu bude umístěna skleněná nádoba. Do nich budou moci návštěvníci akce vhazovat hlasovací žetony, které obdrží při vstupu na nádvoří.
  6. O vítězi tedy rozhoduje veřejnost v přímém přenosu!
  7. Ovšem pozor! Každý ze soutěžících může mít s sebou tzv. propagátora. Je to člověk výřečný a komunikativní, která dokáže vznikající dílo tzv. prodat a přesvědčit co nejvíce návštěvníků, aby svým žetonem hlasovali právě pro něj! Propagátorem může být kdokoli – kamarád, sourozenec, teta, paní učitelka, maminka…
  8. Práce na obraze bude ukončena ve 14:30 hodin. Žetony budou sečteny a slavnostně vyhlášen vítěz! Připomínám, že soutěžit budeme o krásné ceny!
  9. Důležité také je, že každý malý malíř musí mít svého patrona – dospěláka, který za jeho výtvarné stanoviště bude zodpovídat (v průběhu konání trhů nepřebíráme nad dětmi dozor!) – domluvte se s rodiči, s tetou, dědou…
  10. Přihlaste se na telefonu 608 434 490 (Romana Potěšilová Vlková) nebo pište na mail vlkova@statek-bernard.cz

BERNARD_MALY_MALIR_2019.jpg