------------------------------------------------ ------------------------------------------------ -----------------------------------------------

Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Svatby > Svatební hostina

Svatební hostina 

svatba na Statku Bernard

K svatební tabuli usednou novomanželé poprvé bok po boku ve svazku manželském, navíc se svou rodinou a přáteli. Proto je důležité, aby se celá hostina nesla v příjemném duchu. Nezáleží na tom, jestli chystáte obřad přímo v areálu Statku Bernard nebo plánujete svatbu v okolí. Velice rádi vám pomůžeme s přípravou svatební tabule a se zajištěním celé hostiny, včetně výzdoby stolu a dekorace prostor s respektem ke svatebním zvykům a tradicím.

Svatební menu

Můžete si vybrat ze široké nabídky pokrmů, které v restauraci Statek Bernard připravujeme. Jsme pověstní tradiční ryze českou kuchyní a poctivými surovinami. Z naší nabídky si zvolíte vhodný svatební předkrm, přípitek, polévku, hlavní chod či dezert. Samozřejmostí je pestrý svatební raut, ze kterého mohou všichni ochutnávat dle libosti. 

Kapacita

Pro svatební hostinu máme k dispozici hodovní síň s kapacitou až 65 míst u slavnostní tabule. V síni se nachází taneční parket, který bude vhodný nejen pro první tanec novomanželů, ale i pro bujaré oslavy v pozdních večerních hodinách. Součástí hodovní síně je samostatný bar, který po celou dobu svatby zajistí, aby nebyla nouze o nápoje. Větší svatby organizujeme pod venkovní stodolou, kam se vejde až 70 osob k slavnostní tabuli. Svatebčané ocení výhled přímo na romantické nádvoří Statku. I zde je samozřejmostí taneční plocha a bar.

Personál

Hlavním cílem pro tento den je zajistit příjemnou atmosféru při svatební hostině. Náš milý, vstřícný a zkušený personál splní rád vaše přání a požadavky ke spokojenosti svatebních hostů a novomanželů.

Rezervovat svatební termín