------------------------------------------------ ------------------------------------------------ -----------------------------------------------

Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Svatby > Zábava na svatbě

Zábava na svatbě

Svatba

Umíme zúročit naše zkušenosti s pořádáním svateb, známe úskalí i specifika organizace. Víme, jak vypadá klidný svatební obřad stranou pozornosti, ale také velkolepá svatební show. Společně s naší svatební koordinátorkou naplánujete program celé svatby tak, aby vyhovoval vašim prioritám a aby se všichni vaši hosté po celou dobu skvěle bavili.

Zajistíme vám nezapomenutelný příjezd limuzínou z domova přímo na Statek. Kdy jindy než o svatebním dnu je ten pravý čas dopřát si něco výjimečného? Postaráme se samozřejmě i o služby svatebního fotografa, který dobře zná fotogenické prostředí Statku a umí s ním pracovat tak, aby svatební fotografie byly navždy ozdobou vašeho rodinného alba.

Poradíme vám také s hudbou na svatbu. Víme, jaké svatební písně jsou ty nejoblíbenější, umíme zajistit vhodnou muziku, ať už se jedná o živou hudbu nebo DJ na svatby, vždy však budeme na prvním místě respektovat vaše individuální přání a preference.

Rezervovat svatební termín