------------------------------------------------ ------------------------------------------------ -----------------------------------------------

Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Novinky > Jarmark pro Vaše děti!

Jarmark pro Vaše děti!Datum konání:
19.5.2018

Malý jarmark 2018

Statek Bernard zve všechny tvořivé děti! Statek Bernard vyzývá všechny prima rodiče – dopřejte svým dětem neobvyklý zážitek! Již potřetí otevíráme brány Malého jarmarku!

Vyrábíte si doma něco jen tak pro sebe? Nebo s paní učitelkou ve výtvarce? Máte zásobu vlastních výrobků? Chcete vědět, jestli by se líbily lidem? Chcete si vydělat nějakou korunku?

Přihlaste se na náš Malý jarmark pořádaný v rámci akce Tradiční řemesla našim dětem 19. 5. 2018

Podmínky účasti:

1.      Prodávat můžete cokoli. Důležité je, abyste se na výrobě nějak vlastnoručně podíleli – ať už půjde o výrobky z papíru, z textilu nebo z moduritu. Třeba s tatínkem vyrábíte něco ze dřeva, třeba s maminkou napečte hromadu koláčků.

2.      V rámci akce Tradiční řemesla našim dětem Vám bude přiděleno na nádvoří Statku prodejní místo, zapůjčíme Vám i stůl, na který si můžete své výrobky rozložit.

3.      A teď už si jen pojďme hrát na skutečné prodejce.

4.      Důležité je, že každý malý prodejce musí mít svého patrona – dospěláka, který za jeho stánek bude zodpovídat (v průběhu konání trhů nepřebíráme nad dětmi dozor!) – domluvte se s rodiči, s tetou, dědou nebo třeba paní učitelkou ze školky či školy.

5.      Přihlaste se na telefonu 608 434 490 (Romana Vlková) nebo pište na mail vlkova@statek-bernard.cz

IMG_6848.JPG P5178680.JPG IMG_6855.JPG