Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Novinky

Novinky


pro 17

Vánoční trhy

3. 12. a 17. 12. 2017 od 11 do 18 hodin


Více
pro 03

Výstava betlémů

Tradiční výstava bétlémů je k vidění i letos UT - NE 10 - 17 hod.


Více
lis 11

Příjezd Martina na bílém koni

Tradiční akce zaměřená nejen na děti. Hlavní lampionkový průvod vyrazí v 16:15 od místního zámečku na Statek Bernard, kde budou nachystány hry a soutěže pro děti a občerstvení pro rodiče a prarodiče. 


Více
lis 10

Svatomartinská husa

Autor: Miroslav Makovička

Svatomartinské menu se podává v restauraci Statek Bernard od 10.11. do 12.11. - Celerová polévka s lanýžovým olejem 42,-- Pečené husí stehno s dušeným červeným zelím a variací knedlíků 279,-Rezervovat místa můžete on-line na odkazu: https://www.statek-bernard.


Více
zář 28

Ukončení motorkářské sezóny

28. 9. Před obědem (kolem 11:30) přijedou na statek stovky nablýskaných motorek a tím uzavřou spanilou jízdu na konci sezony. Přijdte se podívat a pokochat i Vy.


Více
zář 16
zář 15

Výstava Toulky krajinou

Přijďte na fotografickou, prodejní výstavu. Výstava je zdarma k vidění od 15.9. do 20.10 (UT - NE 10 - 18 hod.)


Více
srp 18

Koncert Žalman

Léty prověřená muzika, romantika táborových ohňů, poezie s kytarou – to vše s sebou na Statek Bernard přiveze legendární písničkář a folková stálice Pavel Žalman Lohonka. Čerstvě sedmdesátiletý muzikant je na scéně již téměř padesát let a jeho skladby neztratily nic ze své opravdovosti a síly.   


Více
čec 21

Banjo band Ivana Mládka

Autor: Miroslav Makovička

Jožin z bažin, Medvědi nevědí, Dáša Nováková – nezapomenutelné hitovky a spoustu legrace s sebou na Statek Bernard přiveze legendární muzikant, komik, ale také malíř Ivan Mládek.  Originální zábava a humor, vtipné scénky a anekdoty, známé písničky – to vše v podání sehraného Banjo bandu.    


Více
čec 08

Výstava mandal

Mandaly od Marie Smrčkové k vidění na statku až do konce prázdnin.


Více